על מערכת BI של חשבשבת

המערכת מציגה את נתוני החברה או החברות בתוך לוח מחוונים המחולק לאזורים קבועים. כל אזור משמש לתחקור הנתונים מנקודת מבט שונה. לדוגמה מכירות לפי סוכן, מכירות לפי פריט וכו'. ניתן לסנן ולמיין את הנתונים בלחיצה על התרשים (וויג'ט) והסינון יחול על שאר אזורי הדשבורד באופן אוטומטי.

ניתן "לצלול פנימה" לתוך כל נתון בלוחות המחוונים. עומדים על הנתון הרצוי ולוחצים על המקש הימני. בתרשים נפתחת אופציה של צלילה לנתונים.

ניתן להוריד את הנתונים לקובץ אקסל, תמונה או PDF .

המערכת מאפשרת לבצע שינויים בעיצובי התרשימים, להוסיף נתונים, ולשלב פונקציות וחישובים בהתאמה לצרכי הארגון. אפשר לשנות את סוג הגרף, את המיקום, להוסיף יעדים ומטרות, לשנות  צבעים ועוד.

חיבור לנתוני העסק בתוכנת חשבשבת הוא ברירת המחדל, אך מובן  שניתן לשלב ולחבר כל סוג של בסיס נתונים. שילוב בסיסי נתונים נוספים אינו כלול בחבילה הבסיסית ומחירו ייקבע לפי שעות העבודה הדרושות. 

בעת הכניסה מציגה המערכת למשתמש את לוחות המחוונים המוגדרים מראש. קיים מידור מוחלט בין משתמשים שונים במערכת. אין הגבלה למספר המשתמשים המתחברים למערכת בעת ובעונה אחת באמצעות אותו שם משתמש. משתמשים אלו יראו את אותם הנתונים ולוחות המחוונים שהוגדרו למשתמש הראשון. נגישות שונה לנתונים של משתמשים שונים מחייבת רשיון נפרד לכל אחר מהם (מידור).

מערכת ה BI הינה כלי חיצוני לתוכנת חשבשבת, וכדי להפעיל אותה מעבירים את נתוני החברה ממסד הנתונים של חשבשבת לשרת בענן. שרת זה ממודר ומאובטח. העברת הנתונים מבוצעת בכלים ייחודיים שפותחו בחשבשבת. מערכת העברת הנתונים, אשר מכונה בפינו  "תותח הנתונים", מתוזמנת לפרקי זמן לפי החלטת הלקוח.

מערכת ה- BI נמצאת בפיתוח מתמיד, וכל משתמשיה ייהנו מפירות הפיתוח ומהשיפורים במערכת לאורך זמן.

בעתיד מתוכננים מודולים נוספים: תזרים מזומנים, בקרת ייצור, מלאי לעצי מוצר ופיצוץ הזמנות, ניהול פרויקטים, תקציב מול ביצוע וכו'

בקשת גישה לדמו

שמחים שאתם מתעניינים!
אנא מלאו את הטופס ונשלח לכם פרטי גישה

*יש לשים לב כי נתוני הגישה עלולים להגיע לתיבת קידומי מכירות במייל הפרטי שלכם